Trudne wyrazy. Słownik ilustrowany na wesoło

Trudne wyrazy. Słownik ilustrowany na wesoło - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Trudne wyrazy. Słownik ilustrowany na wesoło.pdf
ISBN
7469491309654

OPIS

To świetna pomoc, w której wyjaśniamy znaczenie trudnych wyrazów w sposób prosty i z przymrużeniem oka. Dzięki tej książce wzbogacisz swoje słownictwo, lepiej zrozumiesz otaczający nas świat i błyśniesz przed rodziną i znajomymi. Te słówka, wplecione w rozprawkę lub odpowiedź przy tablicy ot tak, od niechcenia, zapewnią Ci szóstkę z plusem!Zalety:- trudne wyrazy wyjaśnione w sposób jasny i zabawny- hasła uporządkowane alfabetycznie w ośmiu działach tematycznych, np. o zdrowiu i urodzie, fachowo o nauce, ciekawie o technice, z pasją o sporcie i zainteresowaniach- komiksowe ilustracje ułatwiające zapamiętywanie- przydatne podpowiedzi: synonimy (czyli słowa o tym samym znaczeniu), słowa pokrewne, prawidłowa wymowa, inne znaczenia, ostrzeżenia przed najróżniejszymi językowymi pułapkami, nadużywane słówka „modne”.Poznaj setki trudnych słów i zabłyśnij: na lekcji, w domu i na fejsie!

Te słówka, wplecione w rozprawkę lub odpowiedź przy tablicy ot tak, od niechcenia ... Trudne wyrazy. Słownik ilustrowany na wesoło.

Dzięki naszej książce wzbogacisz swoje słownictwo,... - ISBN: 978-83-6650-341- €7.48 - „Trudne wyrazy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI