Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony

Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony - Agnieszka Kamińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kamińska
WYMIAR
5,47 MB
NAZWA PLIKU
Szwajcaria. Podróż przez raj wymyślony.pdf
ISBN
8931570551234

OPIS

- Dlaczego w szwajcarskich domach nie ma pralek?- Co bardziej dzieli Szwajcarów, „rów polenty” czy „granica z ziemniaka”?- Gdzie kupić świeże alpejskie powietrze na wynos?Etykieta światowej prymuski przylgnęła do Szwajcarii niczym przekonanie, że po alpejskich łąkach naprawdę hasają fioletowe krowy. Tu bez obaw można zostawić na ulicy niezapięty rower czy napić się wody prosto z ulicznej fontanny. Kiedyś „szwajcarskość” reklamowała produkty wysokiej jakości, dziś to zbiór walorów, takich jak punktualność, innowacyjność czy bezpieczeństwo. Ilość pozytywnych skojarzeń, jakie budzi Szwajcaria, nie dziwi, lecz warto je zweryfikować.Autorka przemierza alpejskie szlaki, trasy kolejowe oraz wybrukowane uliczki helweckich miast. Odkrywa przed nami ten raj wymyślony; państwo, którego nie ma, choć według legendy zaczęło się… na łące.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Regulamin konkursu „Szwajcaria - podróż przez raj wymyślony" Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Poznańskie. Konkurs „Szwajcaria - podróż przez raj wymyślony" trwa od 19.02 do 22.02.2021 r.

Dzisiaj zostawię Wam kilka słów zachęty do tego, by wybrać się do Szwajcarii, nawet jeśli tylko wirtualnie. Bardzo lubię tę serię reportaży podróżniczych Wydawnictwa Poznańskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI