Gdzie śpiewają raki

Gdzie śpiewają raki - Delia Owens | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Delia Owens
WYMIAR
10,99 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie śpiewają raki.pdf
ISBN
5504919314339

OPIS

JAK DŁUGO ZDOŁASZ CHRONIĆ SWOJE SERCE?Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po Barkley Cove, sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Dlatego pod koniec 1969 roku, gdy namokradłach znaleziono ciało przystojnego Chase’a Andrewsa, miejscowi zwrócili się przeciwko Kyi Clark, zwanej Dziewczyną z Bagien.Lecz Kya nie jest taka, jak o niej szepczą. Wrażliwa i inteligentna, zdołała sama przetrwać wiele lat na bagnach, które nazywa domem, choć jej ciało tęskniło za dotykiem i miłością. Przyjaźni szukała u mew, a wiedzę czerpała z natury. Kiedy dzikie piękno dziewczyny intryguje dwóch młodych mężczyzn z miasteczka, Kya otwiera się na nowe doznania — i dzieją się rzeczy niewyobrażalne.Gdzie śpiewają raki to wysmakowana oda do świata przyrody, wzruszająca fabuła o dojrzewaniu i zaskakująca relacja z procesu. Owens przypomina, że dzieciństwo nas kształtuje definitywnie i że wszyscy bez wyjątku podlegamy wspaniałym, lecz nieokiełznanym sekretnym siłom natury.Doskonała powieść dla czytelniczek książek Barbary Kingsolver i Karen Russell.Owens przedstawia odludne mokradła wybrzeży Karoliny Północnej z perspektywy porzuconego dziecka. Samotna dziewczynka otwiera nam oczy na cuda – i zagrożenia – jej prywatnego świata. Dojmująco piękna powieść...Kryminał na kanwie morderstwa, ponadczasowa gawęda i celebracja przyrody w jednym. THE NEW YORK TIMES BOOK REVIEWPulsująca rytmem natury, wysycona półcieniamiprzybrzeżnych mokradeł Karoliny Północnej, wstrząsająca, lecz zarazem urzekająco piękna powieść przedstawia rozdzierającą serce historię Kyi, uczącej się zaufania do ludzi, przeplatając ją pełnokrwistym kryminałem obnażającym prawdę o nieokiełznanych instynktach. Olśniewający debiut. PEOPLE MAGAZINEBESTSELLER WSZECH CZASÓWPonad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy w USA. Opublikowany w 41 krajach.

To właśnie tam, na pobliskich bagnach, żyje Kya Clark. Została porzucona w wieku 10 lat, jej domem i ... Gdzie śpiewają raki to wysmakowana oda do świata przyrody, wzruszająca fabuła o dojrzewaniu i zaskakująca relacja z procesu.

Została porzucona w wieku 10 lat, jej domem i nauczycielką jest natura. Gdzie śpiewają raki, jest jedną z tych powieści, które zapowiadają się ciekawie, ale po przeczytaniu kilkudziesięciu stron szalenie rozczarowuje.Połączenie Pocahontas z młodzieżowym romansem i kryminałem mogłoby być interesujące, ale nie w wykonaniu Delii Owens. Gdzie spiewaja raki - Owens Delia.pdf Filbana. EBooki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI