Figury, bryły i kształty. Zagadki i zadania na wesoło

Figury, bryły i kształty. Zagadki i zadania na wesoło - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
Figury, bryły i kształty. Zagadki i zadania na wesoło.pdf
ISBN
6754779004615

OPIS

Nowa seria pomocy szkolnych EduEmu przeznaczona jest dla uczniów klas 3-5 szkoły podstawowej.To świetny sposób na poćwiczenie geometrii, ujęty w atrakcyjnej graficznie i zabawnej formie: dzięki tej książce zostaniesz mistrzem w bezbłędnym rozwiązywaniu geometrycznych zadań!Zalety:- mnóstwo ćwiczeń aktywizujących (tzw. activities): zagadek, zadań, krzyżówek i łamigłówek- praktyczne sztuczki wspomagające wyobraźnię przestrzenną- szybka powtórka wiadomości z użyciem zabawnych rysunków i zdjęć- świetna rozgrzewka przed egzaminem trzecioklasisty a zarazem powtórka dla uczniów czwartej i piątej klasy- dużo humoru i okazja do poznania geometrii z najfajniejszej strony.Dzięki tej książce nie tylko zrozumiesz, ale i polubisz geometrię!

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Figury bryły i kształty Zagadki i zadania na wesoło.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Figury, bryły i kształty. Zagadki i zadania na wesoło - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI