Druga młodość, cóż z tego, że druga

Druga młodość, cóż z tego, że druga - Caroline de Maigret | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Caroline de Maigret
WYMIAR
7,10 MB
NAZWA PLIKU
Druga młodość, cóż z tego, że druga.pdf
ISBN
6123588068372

OPIS

„Druga młodość, cóż z tego, że druga” to książka o spojrzeniu Francuzek na upływ lat.Spojrzenie to jest uniwersalne, podane ze zdrową dawka humoru, brawurą, ale szykownie, seksownie, do czytania późno w nocy za jednym zamachem, a następnie kupowania dla swoich przyjaciółek.Książka pełna inspirujących cytatów i anegdot, jest mówieniem prawdy o starzeniu się z łobuzerskim puszczeniem oczka, ze wzruszeniem ramionami i głębokim zanurzeniem się w gorzko-słodki gniew, który towarzyszy doświadczeniu kobiet.Ten duet autorski znamy z „Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś”.CAROLINE DE MAIGRET - absolwentka literatury na Sorbonie i modelka. Właścicielka wytwórni płytowej. Wspiera kobiety na całym świecie z ramienia charytatywnej organizacji pozarządowej CARE. Od roku 2012 jest ambasadorką marki Chanel. W­2014 roku została muzą marki Lancôme.SOPHIE MAS - właścicielka wytwórni filmowej. Pracuje obecnie jako producentka w Los Angeles, Nowym Jorku i Sao Paulo.

Mamy za sobą poważne kryzysy i momenty szczęścia, sukcesy i listę porażek. Druga młodość, cóż z tego, że druga. Druga młodość, cóż z tego, że druga.

Francuzki uchodzą za jedne z najpiękniejszych kobiet. Nie tracą na atrakcyjności mimo upływu czasu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI