Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - Natalia de Barbaro | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia de Barbaro
WYMIAR
12,91 MB
NAZWA PLIKU
Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie.pdf
ISBN
3944980207462

OPIS

Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy”Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.„Czuła przewodniczka” jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.

Kup teraz. Dowiedz się więcej na temat ceny, poznaj opinie na temat ebooka, pt: Czuła przewodniczka.

Kobieca droga do siebie" Jak zacząć dobrze weekend, zrealizować wszystkie plany a jednocześnie porządnie się wyspać? Przepis na udaną sobotę między 10:00 a 13:00 zdradza Beata Tadla w programie To ... Szczegóły: Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie - de Barbaro Natalia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI