Sto porad dla zakochanych

Sto porad dla zakochanych - Eva Susso | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eva Susso
WYMIAR
11,10 MB
NAZWA PLIKU
Sto porad dla zakochanych.pdf
ISBN
3016575560564

OPIS

Rolf mieszka w centrum Paryża wraz ze swoją zamożną rodziną. Jest zakochany w Ofelii, która uśmiecha się tak pięknie jak Mona Lisa na słynnym obrazie. Rolf postanawia namalować Ofelię, co jednak okazuje się wcale nie takie proste. A jeśli Ofelia zakochała się w kimś innym, na przykład w przyjacielu Rolfa?Trochę przygód, trochę miłości i spory ładunek humoru!Ostatnia z trzech książek o Rolfie szwedzkiej autorki Evy Susso i francuskiego ilustratora Benjamina Chauda. To seria przede wszystkim dla dzieci, które właśnie zaczynają samodzielnie czytać – łatwemu czytaniu sprzyja duża czcionka oraz obecność ilustracji na każdej stronie. Nadaje się też świetnie do wspólnego głośnego czytania.

Rolf postanawia namalować Ofelię, co jednak okazuje się wcale nie takie proste. A jeśli Ofelia zakochała Książka „Sto porad dla zakochanych" Evy Susso i Benjamina Chauda wydana została nakładem wydawnictwa Zakamarki.

Rolf postanawia namalować Ofelię, co jednak okazuje się wcale nie takie proste. Sto porad dla zakochanych 2021 . Eva Susso ISBN:9788377762127 - Książki - Inne - Opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI