Droga krzyżowa. Ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim

Droga krzyżowa. Ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim - s. Bożena Maria Hanusiak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
s. Bożena Maria Hanusiak
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Droga krzyżowa. Ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim.pdf
ISBN
8121881126610

OPIS

Dziękuję Ci za Twoją mękę i śmierć, przez które otworzyłeś mi bramy Twego królestwa. fragmentDroga krzyżowa to droga zwycięstwa nad słabością i brzydotą grzechu. Rozważania kolejnych stacji zapraszają nas do kontemplacji ran Chrystusa, Jego bolesnych upadków oraz wejścia w dialog serca z Tym, który ze względu na miłość do każdego człowieka poświęcił swoje życie. Podążajmy za Jezusem na Kalwarię, by odzyskać nadzieję na życie wieczne. Stanie się ono naszym udziałem, jeśli przejdziemy wraz z Chrystusem każdy odcinek naszej ziemskiej wędrówki.Modlitewnik zawiera rozważania do czternastu stacji drogi krzyżowej w oparciu o Pieśń o Słudze Pańskim.

Droga krzyżowa to droga zwycięstwa nad słabością i brzydotą grzechu. Rozważania kolejnych stacji zapraszają nas do kontemplacji ran Chrystusa, Jego bolesnych upadków oraz wejścia w dialog serca z Tym, który ze względu na miłość do każdego człowieka poświęcił swoje życie. Droga krzyżowa ze słowami proroctwa o Słudze..

Szczegóły książki: Numer katalogowy: 2369988; Autor: Bożena Maria Hanusiak; Numer ISBN: 978-83-66407-44-2; Kod kreskowy (EAN): 9788366407442; ... Droga Krzyżowa z małą Arabką ... Droga krzyżowa ze słowami proroctwa o Słudze Pańskim Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies .

POWIĄZANE KSIĄŻKI