Dieta wege. Rośliny na talerzu

Dieta wege. Rośliny na talerzu - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,62 MB
NAZWA PLIKU
Dieta wege. Rośliny na talerzu.pdf
ISBN
8423464433242

OPIS

Chciałbyś zrezygnować z produktów zwierzęcych w swojej diecie albo chociaż znacznie ograniczyć ich spożycie? Z naszą książką to wyzwanie nie będzie wcale trudne! Dobierając do niej przepisy, staraliśmy się, aby powstał smakowity jadłospis uwzględniający wszystkie pięć grup składników, na których opiera się dieta wege: pełne ziarna zbóż, warzywa, strączki, owoce oraz orzechy i pestki. Znajdziesz tu nie tylko świeże sałatki i lekkie zupy, ale także mnóstwo pomysłów na bezmięsne drugie dania oraz smarowidła i pasztety. Kuszące uzupełnienie książki stanowią receptury na desery bez mleka, masła i jajek. Przekonaj się, jak wielka jest odżywcza moc roślin.

Najprostszym połączeniem są produkty zbożowe z mlekiem, jajkami, serem lub roślinami strączkowymi. Warzywa jedzmy z kaszami, orzechami, ziarnami, ryżem i jajkami. Dieta wege, czyli różnorodność na talerzu.

praca zbiorowa ISBN:9788327464477 - Książki - Pozostałe - Poradniki. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI