Bądź tym, kim jesteś!

Bądź tym, kim jesteś! - Todd Parr | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Todd Parr
WYMIAR
4,73 MB
NAZWA PLIKU
Bądź tym, kim jesteś!.pdf
ISBN
4008231873683

OPIS

Nieważne, jaki jesteś, jak wglądasz i skąd pochodzisz. Po prostu bądź sobą. Śliczna i kolorowa książka dla maluszków, która w zabawny i mądry sposób pokazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy.

Ta niezwykła książka, zawierająca odpowiedzi mistrza na pytania zadawane mu przez uczniów, pozwoli ci dotknąć samej istoty nauki śri Ramany. Bądź tym, kim jesteś to zaproszenie do podróży w głąb siebie i poznania prawdy o sobie i świecie. Ta niezwykła książka, zawierająca odpowiedzi mistrza na pytania zadawane mu przez uczniów, pozwoli ci dotknąć samej istoty nauki śri Ramany. Książka Bądź tym, kim jesteś autorstwa Maharishi Ramana śri , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 39,99 zł .

Dla tych, którzy faktycznie poszukują odpowiedzi na kluczowe pytania, dotyczące samopoznania nie stanie się kolejnym podręcznikiem z szeregiem technik do opanowania, ale poważnym drogowskazem do niejednokrotnego studiowania. Naprawdę gorąco polecam. Bądź tym, kim jesteś WTOREK — 23 maja Po podaniu listy tego, do czego jako chrześcijanie powinniśmy dążyć, Piotr wskazuje, jaki będzie rezultat tego dążenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI