Zielnik klasztorny

Zielnik klasztorny - Anna Paczuska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Paczuska
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
Zielnik klasztorny.pdf
ISBN
3336475312239

OPIS

Przez wieki klasztory były miejscem, w którym gromadzono wiedzę na temat ziół i metod leczenia za pomocą przygotowywanych z nich leków roślinnych. Dzięki ogromnej pracy zakonników potrafimy dziś docenić skarby, jakimi obdarzyła nas natura.Zielnik klasztorny to zwięzłe kompendium 45 roślin leczniczych wzbogacone licznymi przepisami na leki roślinne, które można przygotować w domowych warunkach. Książka objaśnia, jak należy zbierać, suszyć i przechowywać zioła. Opisuje ich działanie zdrowotne. Przytacza wiele ciekawostek z historii klasztornego ziołolecznictwa. Słowem, inspiruje do założenia własnego ogródka ziołowego i skorzystania z uzdrawiających właściwości ziół.

Sekrety bożej apteki autorstwa Paczuska Anna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Zielnik klasztorny.

Brat Maciej. - zielarz, na codzie� udzielaj�cy porad w konwencie warszawskim, prezentuje lecznictwo naturalne w Internetowym "Zielniku Klasztornym Bonifratr�w".

POWIĄZANE KSIĄŻKI