Tylko bądź blisko

Tylko bądź blisko - Patrycja Ewa Trawka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patrycja Ewa Trawka
WYMIAR
11,57 MB
NAZWA PLIKU
Tylko bądź blisko.pdf
ISBN
9258469412184

OPIS

Na pierwszy rzut oka życie Joli jest szczęśliwe i poukładane. Narzeczony ciężko pracuje, żeby utrzymać rodzinę, a ich córka jest beztroską sześciolatką. To jednak tylko pozory, które przykrywają smutek, lekceważenie i obojętność ze strony Marka. A gdy na jaw wychodzi jego zdrada, Jola z dnia na dzień zostaje samotną matką. Jednak tuż za kolejnym zakrętem życie stawia na jej drodze niezwykle przystojnego mężczyznę, który wydaje się być dziwnie znajomy...Czy Bartek znajdzie sposób, by zbliżyć się do Joli? Czy kobieta da szansę sobie i nowo poznanemu mężczyźnie, by razem mogli odmienić swoje życie i nadać mu nowy sens?

Lubię kiedy mówisz do mnie To co bardzo słyszeć chcę Delikatnie, czule patrzysz i uśmiechasz się I wiem, że to całe moje szczęście Które dziś los zesłał mi Będę troszczył się o Ciebie To przyrzekam Ci Bądź blisko przyrody. To nasza najnowsza propozycja skierowana do osób, którym zależy nie tylko na lokalizacji zapewniającej bliskość centrum miasta, ale też na udogodnieniach charakterystycznych dla osiedla ulokowanego w dobrze rozwiniętej dzielnicy, jaką są Czuby.

Można tu nie tylko skorzystać z pełnej infrastruktury handlowo ... Bądź blisko. Blisko siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI