Prawo przyciągania i praktyka uważności

Prawo przyciągania i praktyka uważności - Paige Oldham | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paige Oldham
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Prawo przyciągania i praktyka uważności.pdf
ISBN
9411289896327

OPIS

45 prostych ćwiczeń i relaksujących medytacji dla osiągnięcia zdrowia, bogactwa i miłościWielu z nas uważa swoje życie za mało satysfakcjonujące i wciąż żyje w przekonaniu, że większość marzeń pozostała niezrealizowanych. Szansę na zmianę tego stanu rzeczy dają Prawo Przyciągania i praktyka uważności. Uruchomiona dzięki nim pozytywna energia sprawi, że Twoje umysł i podświadomość otworzą się na zupełnie nowe możliwości. A to z kolei stanowi wstęp do niczym nieograniczonego rozwoju duchowego, dobrobytu, zdrowia i miłości. Dzięki tej książce poznasz relaksujące medytacje i proste ćwiczenia, które pomogą Ci wykreować rzeczywistość zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Samodzielnie pokonasz swoje ograniczenia mentalne i zmienisz hamujące Twój rozwój nawyki. Uruchom swoją pozytywną energię!

- Polska ksiegarnia w UK To Prawo Przyciągania i praktyka uważności. Lektura tej książki sprawi, że dowiesz się, jak działa Prawo Przyciągania i jak praktykować uważność.

Dostawa już od 6.90. Upominek do każdego zamówienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI