Coś więcej niż dotyk

Coś więcej niż dotyk - Agnieszka Cyrus | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Cyrus
WYMIAR
4,44 MB
NAZWA PLIKU
Coś więcej niż dotyk.pdf
ISBN
4539805697134

OPIS

Rodzinne tajemnice mogą stać się początkiem nieodwracalnych w skutkach zdarzeń. Zdarzeń, które mogą doprowadzić do upadku człowieka…Życie piętnastoletniej Moniki trudno zaliczyć do udanych, zwłaszcza wówczas, kiedy dowiaduje się o tym, co przez lata skrywali jej bliscy.Rodzinne tajemnice nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego.Jeden szczególny dzień w roku… jedno wydarzenie… doprowadziły do tego, co najgorsze. Jedna z najbliższych jej osób postanowiła zmienić życie dziewczyny w prawdziwe piekło. Piekło, które rozpętał niewinny dotyk.Czy skrywane tajemnice mogą okazać się dla niej seksualną pułapką?Ucieczka czy dążenie do prawdy? Jaką drogę wybierze Monika?Powieść „Coś więcej niż dotyk” zmusza do refleksji i wzruszy każdego, kto nie jest obojętny na krzywdę innych ludzi. Pokazuje też, że demony przeszłości mogą powrócić ze zdwojoną siłą.Bardzo dobry debiut. Polecam serdecznie.Katarzyna Pietruszyńska autorka książki „Jej matka prostytutka”

Ale bardzo potrzebna i... Powieść „Coś więcej niż dotyk" zmusza do refleksji i wzruszy każdego, kto nie jest obojętny na krzywdę innych ludzi. Pokazuje też, że demony przeszłości mogą powrócić ze zdwojoną siłą. Coś więcej niż dotyk SLEVA -0 Kč Autor: Agnieszka Cyrus.

Zdarzeń, które mogą doprowadzić do upadku człowieka Życie piętnastoletniej Moniki trudno zaliczyć do udanych, tym bardziej kiedy dowiaduje ... Księgarnia internetowa. Książki z rabatami do -40%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI