Co zrobisz, gdy...?

Co zrobisz, gdy...? - Jennifer Moore-Mallinos | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Moore-Mallinos
WYMIAR
8,74 MB
NAZWA PLIKU
Co zrobisz, gdy...?.pdf
ISBN
4853744858437

OPIS

Kiedy w życiu dziecka pojawia się wątpliwość albo problem, czasem trudno jest mu dokonać właściwego wyboru, odróżnić dobro od zła czy po prostu odpowiednio się zachować. Ta pomocna książka przygotowuje na takie sytuacje, zachęca do myślenia i podsuwa dobre, bezpieczne rozwiązania. Daje ona młodemu człowiekowi możliwość zmierzenia się z trudną sytuacją, zanim naprawdę się w niej znajdzie. Dorosłym zaś przybliża dziecięce dylematy i stwarza świetną okazję, by podczas wspólnego czytania lepiej poznać swoje dziecko i zachęcić je do otwartej rozmowy o wszelkich wątpliwościach.Młodzi czytelnicy z pewnością docenią nowoczesne, zabawne ilustracje oraz przystępną formę pytań i krótkich podpowiedzi. To sprawi, że z przyjemnością sięgać będą po ten nietypowy poradnik.Co zrobisz, gdy zobaczysz, że komuś wypadły z kieszeni pieniądze?Co zrobisz, gdy podczas zabawy w basenie nagle zachce ci się siku?Co zrobisz, gdy znajdziesz czyjegoś psa?…Przyjrzyjmy się codziennym dylematom i poćwiczmy wspólnie! Będzie ciekawie!

Telefon z Androidem Z całą pewnością wiele osób zastanawia się, co zrobić gdy telefon się ... Co zrobić, gdy otrzymasz powiadomienie o podejrzanej aktywności Wiele serwisów internetowych ostrzega użytkowników, gdy ich konta są używane do wykonywania określonych ważnych działań. Można tu wymienić takie akcje jak zmiana hasła, łączenie nowego telefonu lub adresu e-mail z kontem, logowanie się z nowego urządzenia lub miejsca. Sprawdź, co zrobić, gdy masz pozytywny wynik testu na koronawirusa! Zasady izolacji dla chorego i pozostałych domowników.

Marianna Leśniewicz 09.11.2020. Osoby zamieszkujące z chorym ze wskazaniem do izolacji są bardzo narażone na zakażenie koronawirusem pixabay. Co zrobisz, gdy umrę? Co zrobisz, gdy umrę? Nicci French.

POWIĄZANE KSIĄŻKI