Co kryją jej oczy

Co kryją jej oczy - Sarah Pinborough | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sarah Pinborough
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Co kryją jej oczy.pdf
ISBN
6765170195128

OPIS

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia!Nie ufaj tej książce…Nie ufaj tej historii…Nie ufaj sobie.Tylko mąż i żona wiedzą, co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna, zapatrzona w męża żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu?I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise, nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni, z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego, jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie.„Co kryją jej oczy” to mroczny thriller, w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie, aż do niespodziewanego zwrotu akcji, który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób, w jaki patrzysz na świat.Proza Pinborough tętni życiem i emocjami, które udzielają się czytelnikowi. Nie mogłem się oderwać.Stephen King o Sarah PinboroughMroczna, wciągająca, z zaskakującym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją.Harlan CobenMroczna i niepokojąca. Ta powieść zdominuje twoje życie.Joe HillSarah Pinborough to literacki kameleon o zdumiewającej sile sugestii i wdzięku. Może nawet złamać ci serce.Neil GaimanW chwili, gdy wydaje ci się, że już wszystko rozumiesz, Pinborough stawia fabułę na głowie… Zakładam się o wszystko, że NIGDY nie odgadniesz zakończenia.Sam BakerJeśli ta książka nie zostanie thrillerem roku, to nie ma sprawiedliwości.Sarah LotzMistrzowska narracja, która iskrzy się napięciem aż do eksplozji na koniec. Cudownie niepokojąca.Angela ClarkeNajbardziej niepokojący thriller roku… Przeczytaj jak najszybciej, zanim ktoś zdradzi ci zakończenie.John ConnollyRozkosznie mroczna love story, a przy tym wstrząsająca, zabawna i emocjonująca. Witajcie w świecie Sarah Pinborough.Sarah LanganWspółczesny trójkąt miłosny z tak wieloma zakrętami, że zaczniecie się zastanawiać, czy ta konkretna figura geometryczna ma więcej niż trzy wierzchołki. Mistrzostwo w żonglowaniu nastrojami i dowód, że każdy kij ma dwa końce. I to zakończenie, o rany! Najnowsza powieść Pinborough sprawiła, że zacząłem podawać w wątpliwość wszystko. A rozwiązanie zagadki przeraziło mnie bardziej niż początkowa niepewność. Uwielbiam „Co kryją jej oczy”. To nowoczesny thriller o trójkącie miłosnym. Byłby z niego cholernie dobry film.Josh MalermanSarah Pinborough – angielska pisarka, autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów, m.in. książek z serii „Torchwood”, scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

To wreszcie kawał dobrej literatury, który wciąga z każdą stroną bardziej. Czytelnik dołącza do tej dziwnej gry i jest ciekawy zakończenia.

Zosia przeprowadza się do królewskiego zamku, gdzie oprócz ... "Co kryją jej oczy" to ekranizacja thrillera erotycznego Sarah Pinborough. Składający się z sześciu odcinków miniserial zostawia widza ze sporymi rozterkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI