Zerwij z odpadami

Zerwij z odpadami - Harriet Dyer | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harriet Dyer
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Zerwij z odpadami.pdf
ISBN
1292462982592

OPIS

ŚWIAT TONIE W ODPADACH. NAJWYŻSZY CZAS COŚ Z TYM ZROBIĆ101 łatwych sposobów, jak wytwarzać mniej śmieciMożesz pomóc planecie, nie wywołując rewolucji w swoim życiu. Ta praktyczna książka podpowie ci, jak wytwarzać mniej odpadów dzięki ograniczeniu zużycia opakowań, reperowaniu lub przerabianiu starych domowych sprzętów i zminimalizowaniu marnotrawstwa żywności.Na 101 prostych sposobów przekonasz się, że ochrona środowiska na co dzień wcale nie jest trudna.

Ta praktyczna książka podpowie ci, jak wytwarzać mniej odpadów dzięki ograniczeniu zużycia opakowań, reperowaniu lub przerabianiu starych domowych sprzętów i zminimalizowaniu marnotrawstwa żywności. Na 101 prostych sposobów przekonasz się, że ochrona... Książka Zerwij z odpadami 101 łatwych sposobów, jak wytwarzać mniej śmieci / Harriet Dyer, Lingea, 12,94 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Zerwij z odpadami 101 łatwych sposobów, jak wytwarzać mniej śmieci | Dyer Harriet | Lingea.

NAJWYŻSZY CZAS COŚ Z TYM ZROBIĆ 101 łatwych sposobów, jak wytwarzać mniej śmieci Możesz pomóc planecie, nie wywołując rewolucji w swoim życiu. Ta praktyczna książka podpowie ci, jak wytwarzać mniej odpadów dzięki...

POWIĄZANE KSIĄŻKI