Witaj Barabaszu. Nowe dramaty

Witaj Barabaszu. Nowe dramaty - Jarosław Jakubowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Jakubowski
WYMIAR
3,74 MB
NAZWA PLIKU
Witaj Barabaszu. Nowe dramaty.pdf
ISBN
2735850392937

OPIS

Dramaturgia Jarosława Jakubowskiego reprezentuje zapowiadany już od tak dawna, a mimo to cały czas oczekiwany, powrót do opowieści i postaci w dramaturgii. […]Wiele utworów z tego najnowszego tomu dramatów zaczęło już swoje życie publiczne. Pięć tekstów (Pogrzeb – pod tytułem Nieodwołalne, Człowiek z lodu, Buława, Witaj Barabaszu, Królestwo), napisanych jako słuchowiska radiowe, miało premiery w doskonałej obsadzie i reżyserii, jak również opracowaniu dźwiękowym przez wybitnych specjalistów ze wstępu Jagody Hernik Spalińskiej.

W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, audiobooków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray, gry i zabawki oraz artykuły papiernicze. Książka Witaj Barabaszu - Jakubowski Jarosław Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Witaj Barabaszu w cenie 35.10 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00.

Nowe dramaty - opis wydawcy. Antologia nowych tekstów scenicznych Jarosława Jakubowskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI