storytelling

storytelling - Antonina Tosiek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antonina Tosiek
WYMIAR
7,84 MB
NAZWA PLIKU
storytelling.pdf
ISBN
4890181669944

OPIS

Tu będą śpiewane piosenki, ale bez zatęchłych strojów ludowych, bez strojnych falban. Tu będzie prowadzona opowieść, która nie da się wcisnąć w cepeliowskie ramy ani sprzedać na straganie ekorękodzieła. Tu będzie zgłębiana kwestia chłopskiej i postchłopskiej tożsamości. Tu będą zmagania z traumą klasową, jakich w polskiej poezji najnowszej nie zaznano. Tu będą gadane i słuchane świadectwa istot, które - uwikłane w mechanizmy podległości - często głosu nie mają. Tu refleksja feministyczna połączy się z ekopoetycką - i obie zmierzą się z groźbą skapitalizowania opowieści. Debiut Antoniny Tosiek - tom wielokrotnego oporu, storytelling na nasze czasy.

Może polegać na przeprowadzaniu wywiadów , ze szczególnym naciskiem na historie z życia badanego, może także opierać się na analizie powtarzanych mitów . Storytelling to jedno z narzędzi stosowanych w marketingu narracyjnym, choć samo narzędzie naukowo dopiero się rozwija, tak naprawdę istnieje w marketingu od zawsze. Dosłownie można go przetłumaczyć jako opowiadanie opowieści czy opowiadanie historii.

Stories have the ability to form a common thread throughout a project, so team members can stay focussed and inspired. Stories are a great way to infuse ... Storytelling is comprised of two separate stories set against the sadly comical terrain of college and high school, past and present.

POWIĄZANE KSIĄŻKI