React od podstaw. Nowoczesne wzorce tworzenia aplikacji (wydanie 2)

React od podstaw. Nowoczesne wzorce tworzenia aplikacji (wydanie 2) - Alex Banks | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alex Banks
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
React od podstaw. Nowoczesne wzorce tworzenia aplikacji (wydanie 2).pdf
ISBN
5328491217603

OPIS

JavaScript jest obecnie pełnowartościowym językiem programowania - wszechstronnym, elastycznym i pozwalającym na tworzenie wydajnego kodu. Społeczność skupiona wokół JavaScriptu udostępniła wiele przydatnych frameworków i bibliotek. Wśród nich wyjątkowo ciekawą propozycją jest React - popularna biblioteka przeznaczona do tworzenia nowoczesnych, dynamicznych aplikacji. To narzędzie, które w stosunkowo prosty sposób pozwala na pełne wykorzystanie możliwości nowoczesnych przeglądarek i urządzeń mobilnych - wystarczy wiedzieć, jak technologie JavaScript, CSS i HTML działają w przeglądarce WWW.W tej przystępnej, zajmująco napisanej książce znajdziesz nie tylko dokładne omówienie biblioteki React, ale też podstawowe koncepcje JavaScriptu, testowania i debugowania oraz zarządzania informacjami o stanie. Przedstawiono tu aktualne i wnikliwe informacje o najlepszych praktykach i wzorcach stosowanych podczas tworzenia nowoczesnego kodu Reacta. Pokazano, jak budować interfejs użytkownika pozwalający na zmianę treści strony bez jej odświeżania. Zaprezentowano również podstawy programowania funkcyjnego z użyciem najnowszych funkcji oferowanych przez ECMAScript. Dzięki temu przewodnikowi dowiesz się, jak tworzyć komponenty Reacta, korzystać z routera Reacta, a także generować i testować serwery. Poszczególne informacje zostały uporządkowane i podane w sposób ułatwiający natychmiastowe rozpoczęcie pracy z tą świetną biblioteką.W książce między innymi:kluczowe koncepcje programowania funkcyjnego w JavaScripciedziałanie Reacta w przeglądarce WWWtworzenie warstwy prezentacji aplikacjidebugowanie aplikacji Reactazaczepy Reacta i korzystanie z routinguaplikacja Reacta klient-serwerReact: śmiało sięgaj po efektywność i nowoczesność!

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki React od podstaw, Nowoczesne wzorce tworzenia aplikacji - opis produktu: JavaScript jest obecnie pełnowartościowym językiem programowania - wszechstronnym, elastycznym i pozwalającym na tworzenie wydajnego kodu.

Pseudonim. React od podstaw. Nowoczesne wzorce tworzenia aplikacji wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI