Potsdam. Panorama. Mapa pamiątkowa

Potsdam. Panorama. Mapa pamiątkowa - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Potsdam. Panorama. Mapa pamiątkowa.pdf
ISBN
3798540676289

OPIS

Zapraszamy do wędrówki po Poczdamie z mapą-panoramą miasta w ręku. Wykonał ją piórkiem i akwarelą ormiański artysta-kartograf Ruben Atoyan. Przez wiele miesięcy, krok po kroku, przemierzał on ze swoim szkicownikiem i rapidografem kwartały miasta. Stawał przed budynkami i z detektywistyczną dokładnością rysował szczegóły fasad urzędów, zabytkowych budowli i miejskich zaułków. Jest to pierwsza od dwustu lat mapa-panorama ukazującą to miasto. Na osobnych kartonach, wewnątrz panoramy, pokazano w dużym przybliżeniu największe atrakcje miasta i okolic. W dobie tworzenia komputerowych perspektywicznych modeli ta ręcznie malowana mapa-panorama stała się unikatowym dokumentem obrazu miasta na początku XXI wieku.Do tej pamiątkowej wersji mapy-panoramy dołączona jest lupa, która pozwala na oglądanie szczegółów z jeszcze większą precyzją.

Przez wiele miesięcy, krok po kroku, przemierzał on ze swoim szkicownikiem i rapidografem kwartały miasta. Stawał przed budynkami i z detektywistyczną dokładnością rysował szczegóły fasad urzędów, zabytkowych budowli i miejskich ... Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Potsdam Panorama Mapa pamiątkowa w cenie 23.99 zł.

Mapa pamiątkowa - opis wydawcy. Zapraszamy do wędrówki po Poczdamie z mapą-panoramą miasta w ręku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI