Pakiet - Camilla Lackberg: Złota klatka / Srebrne skrzydła

Pakiet - Camilla Lackberg: Złota klatka / Srebrne skrzydła - Camilla Lackberg | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Camilla Lackberg
WYMIAR
3,12 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet - Camilla Lackberg: Złota klatka / Srebrne skrzydła.pdf
ISBN
9391987357568

OPIS

"ZŁOTA KLATKA"Trzymający w napięciu thriller o determinacji, sile charakteru i brutalnej zemście.Inteligentna i piękna Faye ma wszystko – wspaniałego męża, ukochaną córeczkę i luksusowy apartament w najlepszej dzielnicy Sztokholmu. Jednak pozory mogą mylić... Jej idealne życie to w rzeczywistości desperackie próby zadowolenia Jacka. Dręczona przez mroczne wspomnienia z Fjällbacki, Faye coraz częściej czuje się jak zamknięta w złotej klatce. Nie może pozbyć się wrażenia, że poświęciła swoje ambicje na rzecz mężczyzny, który coraz bardziej się od niej oddala.Kiedy Jack i ich córka Julienne nie wracają z rejsu łodzią, a policja dostrzega w mieszkaniu kałużę krwi, podejrzenie szybko spada na męża Faye. Co przed nią ukrywa? Czy zabił własną córkę? Nic w życiu Faye nie będzie już takie, jak do tej pory."SREBRNE SKRZYDŁA"Kobieca zemsta jest piękna i brutalna.Po zakończeniu toksycznego związku Faye zbudowała sobie nowe życie za granicą, były mąż Jack odbywa karę więzienia, a firma Revenge odnosi sukcesy i właśnie ma wejść na rynek amerykański. Kobieta już myślała, że najgorsze ma za sobą, tymczasem jej egzystencja zostaje ponownie zagrożona. Ktoś usiłuje przejąć jej firmę i Faye musi wrócić do Sztokholmu. Z pomocą kilku innych kobiet walczy o uratowanie swego majątku, siebie i swoich najbliższych.CAMILLA LÄCKBERG należy do najbardziej poczytnych pisarek w Szwecji. Składająca się z dziesięciu pozycji seria powieści kryminalnych z Fjällbacki sprzedała się w dwudziestu dwóch milionach egzemplarzy w sześćdziesięciu krajach. Camilla Läckberg odnosi również sukcesy jako bizneswoman, jest współzałożycielką spółki inwestycyjnej Invest In Her, działającej na rzecz kobiecej przedsiębiorczości i równości płci.

16 września 2020 dzień, którego niecierpliwie wyczekują polscy wielbiciele Camilli Lckberg. Królowa szwedzkiej literatury kryminalne powraca z nowym thrillerem psychologicznym pt.

Myślałem , ze "Złota klatka" była tylko wypadkiem przy pracy , ale "Srebrne skrzydła" potwierdzają tylko , że pisarka zupełnie ... Napisz recenzję o produkcie: Pakiet: Złota klatka/Srebrne skrzydła (e-book) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI