Me time. Zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką

Me time. Zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką - Jessica Sanders | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessica Sanders
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Me time. Zaopiekuj się sobą i zostań swoją najlepszą przyjaciółką.pdf
ISBN
3802144269959

OPIS

Idea self-care, czyli dbanie o siebie i swoje zdrowie, wydaje się dziś wszechobecna. I chociaż niektórym kojarzy się jedynie z długimi kąpielami i maseczką z ogórka, można ją wyrazić na wiele sposobów. W ujęciu, jakie prezentuje Jessica Sanders, to holistyczna praktyka obejmująca jednocześnie umysł i ciało.Jeśli brakuje Ci pomysłów, jak zadbać o siebie oraz motywować się w trudnych chwilach, podpowiedzi znajdziesz w tej książce. Poznasz i stworzysz własne dobre nawyki, a dzięki propozycjom różnych aktywności: od trwających ledwie minutę po zajmujące co najmniej pół dnia, nauczysz się organizować czas dla siebie.Zasługujesz na to, by się sobą zaopiekować.

Po zapisaniu się do newslettera, Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu informowania Cię o nowościach książkowych i przygotowanych przez nas ofertach ... ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ "ME TIME" Droga Julio, pamiętasz swoje osiemnaste urodziny? Byłaś młoda, śliczna, otoczona grupą oddanych przyjaciół, otwarta na ludzi i z nadzieją patrząca w swoją przyszłość. Świat stał przed Tobą otworem.

przyjaciółki na zawsze (2) nierozłączki (2) ogród zuzanny (2) 44 koty (1) charlotte (1) ... Me time.

POWIĄZANE KSIĄŻKI