Małe sówki (boardbook)

Małe sówki (boardbook) - Martin Waddell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Waddell
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Małe sówki (boardbook).pdf
ISBN
2865703842795

OPIS

Kultowa książka w wersji z kartonowymi stronami.Poruszająca historia dla najmłodszych, która przypomina o tym, że mama zawsze wraca! Trzy małe sówki budzą się w nocy i odkrywają, że ich mama zniknęła. Gdzie może być? Co robi? Czy wróci? Las w środku nocy jest troszkę straszny…„Poruszająco piękna. Zilustrowana z niesłychaną delikatnością. Perfekcyjna.”The Guardian

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Małe Sówki - Mądre Główki Montessori to świetne miejsce dla Twojego dziecka. Poznaj naszą ofertę. 📚 Poznaj "Małe sówki" autorstwa Martin Waddell.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Sprawdź niskie ceny i kup Małe sówki. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Małe sówki - Poruszająca historia dla najmłodszych, która przypomina o tym, że mama zawsze wraca! Trzy małe sówki budzą się w nocy i odkrywają, że ich mama zniknęła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI