Droga Krzyżowa

Droga Krzyżowa - Michael D. O'Brien | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael D. O'Brien
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Droga Krzyżowa.pdf
ISBN
1479648712710

OPIS

Kolejny raz ruszamy za Chrystusem w życiu i w modlitwie. „Jeśli ktoś chce iść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech co dnia bierze krzyż swój i niech mnie naśladuje” (Łk 9,23; Mt 16,24).Teksty Michaela O'Briena będą w tej wędrówce pomocą nieocenioną. Obrazy namalowane przez autora, cytaty biblijne, medytacje i modlitwy - to wszystko umożliwia niebywale emocjonalne odczuwanie i przeżywanie męki Pańskiej. Na końcu niniejszego wydania Drogi Krzyżowej znalazły się modlitwy, litanie oraz czytania z pism świętych i encyklik papieskich.

K. Kłaniamy Ci się Panie Jezu i błogosławimy Tobie L.

Droga Krzyżowa składa... Droga Krzyżowa, 2020 rok - Eucharystia daje życie 08.02.2021 | Droga Krzyżowa „Kościół rodzi się z tajemnicy paschalnej. Właśnie dlatego Eucharystia, która w najwyższym stopniu jest sakramentem tajemnicy paschalnej, stanowi centrum życia eklezjalnego. Droga krzyżowa - nabożeństwo bliskie szarourszulańskiej duchowości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI