Czujesz tak, jak myślisz Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą

Czujesz tak, jak myślisz Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą - Paul Stallard | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Stallard
WYMIAR
10,56 MB
NAZWA PLIKU
Czujesz tak, jak myślisz Praktyczne zastosowanie terapii poznawczo-behawioralnej w pracy z dziećmi i młodzieżą.pdf
ISBN
9881858309531

OPIS

Pionierska książka z materiałami do praktycznego wykorzystania w terapii dzieci i młodzieży.Autor poprzedza zasadniczą część książki przedstawieniem podstaw teoretycznych, na których opiera się terapia poznawczo-behawioralna, oraz wskazówkami, jak należy korzystać z niniejszego zeszytu ćwiczeń. Następnie prezentuje atrakcyjne i tętniące życiem elementy programów terapii, przekazywane dzieciom i młodzieży na dostosowanym do ich rozwoju poziomie. Przedstawione rozwiązania były udoskonalane przez samego autora i wielokrotnie wypróbowywane podczas pracy klinicznej dotyczącej szerokiego zakresu problemów psychicznych.Czujesz tak, jak myślisz dostarcza bogatego spektrum niezwykle atrakcyjnych i zapewniających możliwość elastycznego dopasowywania materiałów, które można wykorzystywać do organizowania i ułatwiania przebiegu sesji terapeutycznych.Obowiązkowa pozycja dla wszystkich zajmujących się pracą z dziećmi i młodzieżą, a także dla rodziców, którzy dzięki tej książce poznają praktyczne narzędzia wykorzystywane w pracy terapeutycznej.

OSZCZĘDZASZ 13,50 ZŁ. PRZEDSPRZEDAŻ #450 - Czujesz tak, jak myślisz.

"Rytmy odnowy. Jak zamienić stres i lęk na życie pełne spokoju i sensu". stallard paul w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI