Asteriks. Kiedy niebo spada na głowę. Tom 33

Asteriks. Kiedy niebo spada na głowę. Tom 33 - Albert Uderzo | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Albert Uderzo
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
Asteriks. Kiedy niebo spada na głowę. Tom 33.pdf
ISBN
6056887319788

OPIS

Asteriks i inni Galowie nieraz mówili, że boją się tylko tego, aby niebo nie spadło im na głowy. Tymczasem to, co dzieje się na początku 33. tomu przygód sympatycznych Galów, tak właśnie można określić. Najpiew w czasie polowania Asteriks i Obeliks znajdują w lesie zupełnie sztywnego, a więc nieprzydatnego pod względem kulinarnym, dzika. Kiedy wracają do wioski, stwierdzają, że i ludzie jakby skamienieli. Tylko druid Panoramiks, który nie uległ dziwnemu zjawisku, może coś na to poradzić... Ale czy zdąży?... Nad wioską Galów pojawia się ogromna kula, a z niej wyskakuje dziwny fioletowy przybysz...

Najpiew w czasie polowania Kiedy niebo spada na glowe Tom 33 już od 14,90 zł - od 14,90 zł, porównanie cen w 5 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. W oczekiwaniu na „Asteriksa u Piktów" odkładam na półkę „Kiedy niebo spada na głowę" z myślą, że nie prędko będę musiał sięgnąć po ten komiks.

Premiera: 2013-09-09. Księgarnia internetowa merlin.pl Oto prawdziwa rewelacja europejskiego rynku komiksowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI