Zostań sama w domu

Zostań sama w domu - Barbara Stenka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Stenka
WYMIAR
11,35 MB
NAZWA PLIKU
Zostań sama w domu.pdf
ISBN
1818276820415

OPIS

Książka wyróżniona w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży.„Nie zgadzam się na dorastanie. Czuję się tak, jakbym już kiedyś była dorosła. Teraz mam plan, żeby być dzieckiem”.Diana ma opaskę z kocimi uszkami, z którą nigdy się nie rozstaje, i najwspanialszą na świecie babcię – zwariowaną projektantkę krzeseł. Nie ma natomiast rodziców – przynajmniej w tej chwili – i nie wiadomo, czy to się kiedyś zmieni.Diana nie lubi zostawać sama w domu. Nie lubi też tajemnic. Za dużo ich było w jej dwunastoletnim życiu. Dla dziewczynki najważniejsze jest teraz poczucie bezpieczeństwa. Ale życie nie stoi w miejscu, przeciwnie – robi wszystko, żeby Dianę zaskoczyć. A to niemowlęciem z agrafką w rączkach, a to psem o wdzięcznym imieniu Demon…Barbara Stenka – szczecińska poetka, pisarka. Od lat współpracuje z zespołami muzycznymi (Arfik, Sklep z Ptasimi Piórami) i teatralnymi (Kostka Cukru). Jej teksty ukazywały się w „Przekroju”, były także śpiewane w programie TV „Budzik”. Laureatka wielu konkursów: im. Jana Brzechwy (2001), Festiwalu Piosenki Aktorskiej (2004) i Radia Łódź (2004).

04.01.2021 ... Teresa Monika Rudzka "Mogło być gorzej" http://annasikorska.blogspot.com/2021/02/teresa-monika-rudzka-mogo-byc-gorzej.htmlMarcin Kozioł "Detektywi na kółkach... Książka wyróżniona w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych. Cena: 24,60 z ł ... Zostań sama w domu Barbara Stenka projekt okładki: Joanna Rusinek Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2021 wiek: 12+ Najnowsza książka to opowieść, którą dzieli się z nami narratorka, 12 -letnia Diana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI