Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Rozpuszczalnik uniwersalny. Tom 6

Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Rozpuszczalnik uniwersalny. Tom 6 - Don Rosa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Don Rosa
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Rozpuszczalnik uniwersalny. Tom 6.pdf
ISBN
5742839598889

OPIS

Szósty tom opowieści o Sknerusie i innych bohaterach z Kaczogrodu autorstwa słynnego amerykańskiego scenarzysty i rysownika Dona Rosy.Diodak, zwany wynalazcą wszystkiego, znowu pokazuje, na co go stać! Udaje mu się opracować Uniwersol™, płyn zdolny rozpuścić każdą substancję... a Sknerus McKwacz wpada na pomysł, aby za pomocą tej cieczy błyskawicznie drążyć kopalniane szyby! Niestety w ten sposób powstaje tunel do samego jądra Ziemi... co grozi końcem świata!„Dwa serca w Jukonie” to historia z czasów młodości Sknerusa, w której występuje Złotka O’Gilt oraz Północno-Zachodnia Policja Konna. Z kolei Donald stawia dziób niecnemu Lazurowi Indygo w „Zaginionych mapach Kolumba”.Don Rosa jest uznawany za najwybitniejszego kontynuatora dzieła Carla Barksa, czyli twórcy większości bohaterów z Kaczogrodu. Rosa od ponad trzydziestu lat rysuje historie o barwnych postaciach kaczorowego świata. Jego talent doceniono w 1995 roku, kiedy za album „Życie i czasy Sknerusa McKwacza” został uhonorowany najważniejszym amerykańskim wyróżnieniem komiksowym – Nagrodą Eisnera.

Tom 6 autorstwa Rosa Don , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 45,21 zł . Przeczytaj recenzję Rozpuszczalnik uniwersalny.

Dodaj recenzję. Inne książki tego autora > Dodaj do schowka-35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI