Pocałunek panny wodnej

Pocałunek panny wodnej - Jerzy Buczyński | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Buczyński
WYMIAR
10,44 MB
NAZWA PLIKU
Pocałunek panny wodnej.pdf
ISBN
8232610482278

OPIS

„Pocałunek panny wodnej”, autorstwa Jerzego Buczyńskiego, to zbiór fantastycznych opowieści odwołujących się do dawnych podań i legend. Co ciekawe, ich bohaterowie – demony i upiory – nie zawsze okazują się postaciami po prostu złymi. Dlaczego? Sprawdźcie sami. Ponadto, tym co wyróżnia książkę spośród innych publikacji tego typu, są wyjątkowe ilustracje, autorstwa Magdaleny Boffito, będące doskonałym uzupełnieniem dla wciągającej, pobudzającej wyobraźnię treści.

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki „Pocałunek panny wodnej", autorstwa Jerzego Buczyńskiego, to zbiór fantastycznych opowieści odwołujących się do dawnych podań i legend.

Dlaczego? Sp... ,,Pocałunek panny wodnej", autorstwa Jerzego Buczyńskiego, to zbiór fantastycznych opowieści odwołujących się do dawnych podań i legend. Co ciekawe, ich bohaterowie - demony i upiory - nie zawsze okazują się postaciami po prostu złymi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI