Oskar i pani Róża

Oskar i pani Róża - Eric-Emmanuel Schmitt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric-Emmanuel Schmitt
WYMIAR
3,34 MB
NAZWA PLIKU
Oskar i pani Róża.pdf
ISBN
1057879640958

OPIS

Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.Czy w ciągu dwunastu dni można poznać smak życia i odkryć jego najgłębszy sens? Dziesięcioletni Oskar leży w szpitalu i nie wierzy już w żadne bajki. Na jego drodze staje tajemnicza pani Róża, która ma za sobą karierę zapaśniczki i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji…Oskar i pani Róża to najsłynniejsza powieść Érica-Emmanuela Schmitta, znakomitego francuskiego pisarza i filozofa, którego książki przetłumaczono na 35 języków. Czytelnicy na całym świecie pokochali go za niezrównaną wrażliwość i mądrość, z jaką opisuje nawet najbardziej skomplikowane emocje.Dzięki małemu Oskarowi ponad pół miliona Polaków przekonało się, że warto cieszyć się każdą chwilą życia.

Dzięki Oskarowi możesz przekonać się, że naprawdę warto cieszyć się każdą chwilą w swoim życiu. Oskar i Pani Róża - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Nie powinna tego robić ze względu na wiek, lecz chęć pomocy chorym dzieciom jest jej priorytetem. Éric-Emmanuel Schmitt - Oskar i pani Róża . Éric-Emmanuel Schmitt, Oskar i pani Róża więcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI