Maniutka ratuje świat. Tom 1

Maniutka ratuje świat. Tom 1 - Joanna Krzyżanek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Krzyżanek
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Maniutka ratuje świat. Tom 1.pdf
ISBN
8583513848117

OPIS

Maniutka to rezolutna dziewczynka, która mieszka w Knedelkowie. Kocha swoje miasteczko, okolicę i kocha przyrodę. Martwi ją to, że nie wszyscy dbają o swoje najbliższe otoczenie i o naszą planetę, a po tym, jak redaktor Framuga zapowiedział w telewizji nadciagającą katastrofę klimatyczną, Maniutka postanowiła działać:– Muszę uratować świat!Czy dziewczynce uda się przekonać sąsiada Gęborka, żeby zrezygnował z foliowych torebek? Czy pod jej wpływem mama przestanie używać nieekologicznych opakowań? I wreszcie, co może zrobić sama Maniutka, żeby na Ziemi było mniej śmieci?Joanna Krzyżanek, miłośniczka liter i gałgankowych gąsek, to pisarka mająca w swoim dorobku literackim już kilkadziesiąt tytułów dla dzieci, które oprócz niewątpliwego uroku i ciekawych historyjek oferują czytelnikom również wiele cennych rad, uczą czytać i pisać, a także wprowadzają ich w świat gotowania.

Szybki kurier do 30kg tylko - 4€! ... Maniutka ratuje świat T.1. Księgarnia internetowa Ministerstwo Książki ... Zobacz koniecznie Książki i czasopisma Maniutka ratuje świat Maniutka Tom 1 w cenie 31.49 zł.

Martwi ją to, że nie wszyscy dbają o sowje najbliższe otoczenie i o nasza planetę. Książka „Maniutka ratuje świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI