Lekarstwo na zazdrość

Lekarstwo na zazdrość - Robert L. Leahy | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert L. Leahy
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Lekarstwo na zazdrość.pdf
ISBN
9952667367113

OPIS

Czy zazdrość zagraża waszemu związkowi?Pochłaniają cię zazdrosne myśli i uczucia, tak że nie umiesz cieszyć się bliskością z partnerem? Czy sam jesteś obiektem przytłaczającej zazdrości partnera? A może kiedyś zostałeś zdradzony i nie potrafisz ponownie zaufać? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie!Doktor Leahy proponuje przełomowe spojrzenie z perspektywy ewolucyjnej i przystępnie wyjaśnia, dlaczego odczuwamy zazdrość i w jaki sposób przejmuje ona kontrolę nad naszymi myślami i emocjami. Oswaja nas z tym intensywnym, złożonym uczuciem i proponuje skuteczne, zdrowe strategie radzenia sobie z nim.To doskonały poradnik dla par, które zmagają się z zazdrością. Dzięki niemu zdołasz wyrwać się z zaklętego kręgu negatywnych emocji i zachowań, które niszczą bliskość i zaufanie, oraz stworzyć silniejszy, pełen zrozumienia i akceptacji związek.

Przeczytaj recenzję Lekarstwo na zazdrość. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Lekarstwo na zazdrość porównanie cen w 5 sklepach, cena już od 25,94 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

Leahy - Książka, recenzja, streszczenie Lekarstwo na zazdrość Robert L. Leahy Wydawnictwo: Rebis Data wydania: 2021-01-26 Kategoria: Medycyna i zdrowie ISBN: 9788380625204 Liczba stron: 296 Tytuł oryginału: The Jealousy Cure ... Nawet w najbardziej niebezpiecznych warunkach Hanna potrafiła się zmobilizować, by ratować ludzkie życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI