Krwawe pozdrowienia z Rosji

Krwawe pozdrowienia z Rosji - Heidi Blake | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Heidi Blake
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Krwawe pozdrowienia z Rosji.pdf
ISBN
7054527650323

OPIS

Myśleli, że znaleźli bezpieczną przystań na zielonych wzgórzach Anglii. Mylili się. Rosyjscy oligarchowie, dysydenci i gangsterzy, którzy uciekli do Wielkiej Brytanii po dojściu do władzy Władimira Putina, umierali jeden po drugim w dziwnych lub podejrzanych okolicznościach. Podobnie przerażający koniec stawał się udziałem ich brytyjskich prawników i pomocników. Jednak władze brytyjskie zamykały każde dochodzenie, dobre stosunki z Kremlem były ważniejsze."Krwawe pozdrowienia z Rosji " to nieopowiedziana dotąd, przerażająca historia o tym, jak Kreml, w bezwzględnej pogoni Putina za globalną dominacją, udoskonalał sztukę zabijania nieprzychylnych sobie obywateli za granicą, na co szpiedzy i rządy zachodnich państw mogły tylko patrzeć z przerażeniem i bezradnością.

Rosyjscy oligarchowie, dysydenci i gangsterzy, którzy uciekli do Wielkiej Brytanii po dojściu do władzy Władimira Putina, umierali jeden po drugim w dziwnych lub podejrzanych okolicznościach. Krwawe pozdrowienia z Rosji - opis produktu: Myśleli, że znaleźli bezpieczną przystań na zielonych wzgórzach Anglii. Mylili się.

Rosyjscy oligarchowie, dysydenci i gangsterzy, którzy uciekli do Wielkiej Brytanii po dojściu do władzy Władimira Putina, umierali jeden po drugim w dziwnych lub podejrzanych okolicznościach. Sprawdź niskie ceny i kup Krwawe pozdrowienia z Rosji w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Krwawe pozdrowienia z Rosji - premiera książki 27 stycznia 2021. W drugiej połowie sierpnia samolot lecący z Tomska do Moskwy ląduje awaryjnie w Omsku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI