Ja, Majka

Ja, Majka - Rafał Witek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Witek
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Majka.pdf
ISBN
7386416610236

OPIS

Wyróżnienie w V Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży.Imię i nazwisko: Nikola S.Wiek: 12 latZnaki szczególne: brakOstatnie miejsce pobytu: ośrodek kolonijnyStatus: zaginionaGdy uciekasz z kolonii i masz w portfelu tylko 74 złote, to nie może się dobrze skończyć. Ale nie musi też skończyć się źle. Wszystko zależy od tego, kogo spotkasz na swojej drodze… i co jesteś w stanie zrobić, aby tej osoby nie utracić.Rafał Witek pisze, wymyśla i rymuje. Swoim książkom nadaje takie tytuły jak „Julka Kulka, Fioletka i ja”, „Dzieciaki kontra FOBIA”, „Klub latających ciotek” czy „Zgniłobrody i Luneta Przeznaczenia”. Jego wiersze i opowiadania można także znaleźć w publikacjach do edukacji wczesnoszkolnej i w „Świerszczyku”. W wolnych chwilach przesiaduje na próbach grochowskiego chóru dziecięcego MILLE VOCI, dla którego czasami pisze teksty piosenek. Raz na jakiś czas jego książkom udaje się zdobyć nagrodę, wyróżnienie lub nominację.

Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży. Imię i nazwisko: Nikola S.

Jego wiersze i opowiadania można także znaleźć w publikacjach do edukacji wczesnoszkolnej i w „Świerszczyku". W wolnych chwilach przesiaduje na próbach grochowskiego chóru ... Ja majka mam i tym się szczycę, że z nim zapierdalam przez całe swoje życie i wyciągam rymy ze skarbnicy, nie wiesz nigdy co wyciągnę bo nie znasz mojej potylicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI