Droga wiedzie przez sen. Seria Gdzie Diabeł mówi dobranoc. Tom 3

Droga wiedzie przez sen. Seria Gdzie Diabeł mówi dobranoc. Tom 3 - Karina Bonowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karina Bonowicz
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Droga wiedzie przez sen. Seria Gdzie Diabeł mówi dobranoc. Tom 3.pdf
ISBN
2692428522277

OPIS

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski, gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata, ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce - do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu... Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.Klątwa nie zostaje zdjęta, rytuał się nie udaje. Okazuje się, że podczas jego odprawiania miejsce Nikodema zajął jego brat bliźniak, Mikołaj, o którego istnieniu nikt dotąd nie wiedział. No, prawie nikt… Za sprawą zaklęcia makowego kwiatu bracia, na zmianę, zapadali w sen na pół roku. Nikt nigdy nie zorientował się, że jest ich dwóch. Aż do czasu rytuału.Alicja staje przed poważnym dylematem: obudzić Nikodema i doprowadzić do ponownego ceremoniału czy razem z Mikołajem spróbować przejść do innego wymiaru i tam odszukać ampułkę z krwią wszystkich przodków, o mocy mogącej nawet przywrócić życie umarłym. Żeby jednak podjąć jakąkolwiek decyzję, musi spotkać się z Nikodemem. Tylko on może wziąć udział w rytuale i tylko on zna miejsce ukrycia cymelium - księgi stanowiącej portal między wymiarami. Jedyną zaś drogą do chłopaka jest wejście w jego sen…

Wróćcie dziś ze mną do ... Trzeci tom serii Gdzie diabeł mówi dobranoc autorstwa Kariny Bonowicz już wkrótce w księgarniach! ... Premiera książki „Droga wiedzie przez sen" już 22 stycznia! 18.01.2021 Paweł Grzelczyk Aktualności z literatury i komiksu, Wszystkie aktualności z fantastyki. Książki z serii Gdzie diabeł mówi dobranoc.

Droga wiedzie przez sen. Seria Gdzie Diabeł mówi dobranoc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI