Dom samobójców

Dom samobójców - Charlie Donlea | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlie Donlea
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Dom samobójców.pdf
ISBN
3785728608754

OPIS

TO NIE BYŁA BANDA DZIECIAKÓW IGRAJĄCA Z OGNIEM. TO BYŁA CHOLERNA RZEŹ.INTERNAT PEŁEN TAJEMNIC, PODWÓJNE MORDERSTWO SPRZED ROKU I SAMOBÓJSTWA WŚRÓD TYCH, KTÓRZY PRZEŻYLI.Rok temu na terenie prestiżowej szkoły z internatem doszło do straszliwej rzezi. W starym domu nauczycielskim zamordowano dwóch uczniów.Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Między innymi to, dlaczego niektórzy z uczniów, którzy przeżyli tamtą przerażającą noc, wracają do opuszczonego domu i odbierają sobie życie?Rekonstruktor sądowy Rory Moore i partnerujący jej psycholog Lane Phillips próbują odkryć prawdę.Czy uda się im opracować profil psychologiczny sprawcy, zanim będzie za późno?

Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki CHARLIE DONLEA „DOM SAMOBÓJCÓW".

TO BYŁA CHOLERNA RZEŹ. INTERNAT PEŁEN TAJEMNIC, PODWÓJNE MORDERSTWO SPRZED ROKU I SAMOBÓJSTWA WŚRÓD TYCH, KTÓRZY PRZEŻYLI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI