Diabeł w Białym Mieście

Diabeł w Białym Mieście - Erik Larson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erik Larson
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
Diabeł w Białym Mieście.pdf
ISBN
5971875457272

OPIS

Morderstwo, magia i szaleństwo podczas Światowej Wystawy.Erik Larson, bazując na rzetelnej dokumentacji, stworzył niezwykle wciągającą opowieśćo fascynujących czasach i ludziach.Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, architekta i seryjnego mordercy, których losy połączyła największa wystawa w amerykańskiej historii: Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana „Białym Miastem”.Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy i twórca wielu ważnych budynków, takich jak Flatiron Building w Nowym Jorku czy Union Station w Waszyngtonie, pokonuje liczne przeszkody i wraz ze swoim zespołem stara się przekształcić podmokły park Jacksona w „Białe Miasto”.W tym samym czasie Henry H. Holmes, młody lekarz, złośliwie parodiując „Białe Miasto” Burnhama, wznosi nieopodal swój Hotel Wystawy Światowej – urządzając w nim straszliwe miejsce mordów, wyposażone w stół sekcyjny, komorę gazową i piec krematoryjny.„Kolejna udana eksploracja historii Ameryki… Larson umiejętnie równoważy makabryczne szczegóły z wnikliwą analizą ”. USA Today„Zupełnie nieprzewidywalna. Larson to historyk z duszą pisarza”. Chicago Sun-Times

"Diabeł w Białym Mieście" autorstwa Erik Larson Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, architekta i seryjnego mordercy , których losy połączyła ze sobą największa wystawa w amerykańskiej historii : Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana „Białym Miastem". Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, architekta i seryjnego mordercy, których losy połączyła ze sobą największa wystawa w amerykańskiej historii: Kolumbijska Wystawa Światowa z 1893 roku, zorganizowana w Chicago i nazywana „Białym Miastem". Daniel Hudson Burnham, wybitny dyrektor robót wystawy i twórca wielu ważnych budynków, takich jak Flatiron Building w Nowym Jorku czy ... Książka Diabeł w białym mieście - sprawdź opinie i opis produktu.

w Waszyngtonie, pokonuje liczne przeszkody i wraz ze swoim zespołem stara się przekształcić podmokły park Jacksona w Białe Miasto. W tym samym czasie Henry H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI