The Darkest Moon

The Darkest Moon - Anna Todd | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Todd
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
The Darkest Moon.pdf
ISBN
2052765431099

OPIS

NOWA KSIĄŻKA AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII AFTERJak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd?Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać. Przystojny żołnierz jeszcze niedawno spał w jej łóżku, pościel wciąż nosi zapach jego skóry. Dziewczyna nie może mu wybaczyć, że pomógł jej jedynemu bratu wstąpić do armii. Przecież w dzieciństwie obiecali sobie z Austinem, że nigdy tego nie zrobią, że nie powtórzą błędów ojca.Zdaje się jednak, że jej relacją z Kaelem kieruje jakaś tajemnicza siła. Mężczyzna wciąż jest w pobliżu, pojawia się w niespodziewanych momentach i pomaga wszystkim dokoła – także Karinie. Kiedy jej świat chwieje się w posadach, on powstrzymuje go przed upadkiem. Skoro więc dziewczyna nie może pozbyć się Kaela ze swojego życia, postanawia się z nim zaprzyjaźnić. Tym razem to ona wyznaczy zasady i będzie pilnować dystansu, żeby mężczyzna nie mógł jej ponownie zranić.Czy jednak Kael i Karina zdołają pozostać „tylko przyjaciółmi”?Co zrobić, kiedy lęk przed cierpieniem staje na drodze do szczęścia?Jak znaleźć w sobie siłę, by na nowo zaufać?ANNA TODD – autorka bestsellerowej serii #AFTER powraca z nową powieścią. The Darkest Moon to druga część cyklu #STARS rozpoczętego książką The Brightest Stars.

"Oh, it was just a crazy nightmare..." I said relaxing back down on my bed, then I jolted up and looked around. This isn't my ... •Dark Moon icons have been designed from the ground up using unique colors and with very beautiful details to match with every icon.as you my notice this theme have the shape of the new samsung s8/plus shape and because i like that shape i decide to make an different and unique dark theme.

Sometimes you let yourself Believe a little lie. The darkest moon, the darkest moon, The darkest moon will shine on you. The Dark Moon.

POWIĄZANE KSIĄŻKI