Payoff. Ukryta logika kształtująca naszą motywację

Payoff. Ukryta logika kształtująca naszą motywację - Dan Ariely | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Ariely
WYMIAR
3,19 MB
NAZWA PLIKU
Payoff. Ukryta logika kształtująca naszą motywację.pdf
ISBN
2485568632007

OPIS

Czy premia przyznana pracownikowi może zaszkodzić jego produktywności? Co ma wspólnego zaufanie z motywacją? Jakie pokutują błędne przekonania o wartości pracy?Bestsellerowy autor Dan Ariely ujawnia fascynujące spojrzenie na motywację i pokazuje, jak bardzo złożony jest to temat. Zajmujemy się nim i we własnym domu, i w sali konferencyjnej, a im bardziej staramy się motywować partnerów i dzieci, przyjaciół i współpracowników, tym wyraźniej widać, że historia motywacji jest o wiele bardziej skomplikowana i fascynująca, niż zakładaliśmy.Ariely sprawdza, jak można wykorzystać wiedzę o motywacji do podejmowania ważnych decyzji w życiu i spróbować odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: dlaczego w ogóle cokolwiek robimy?"

Książka Payoff Ukryta logika kształtująca naszą motywację liczy 128 stron. Oprawa jest twarda. Co ma wspólnego zaufanie z motywacją? Jakie pokutują błędne przekonania o wartości pracy? Bestsellerowy autor Dan Ariely ujawnia fascynujące spojrzenie na motywację i pokazuje, jak bardzo złożony jest to temat.

U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź.

POWIĄZANE KSIĄŻKI