Ostry

Ostry - Angela Węcka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angela Węcka
WYMIAR
8,69 MB
NAZWA PLIKU
Ostry.pdf
ISBN
3739386947198

OPIS

Przez żołądek do... łóżka. A może i do serca. Kto wie?On, Artur Ostry, jest właścicielem sieci doskonałych restauracji, które słyną z dań podnoszących libido. W dzień występuje jako szef kuchni, nocą zmienia się w mężczyznę, którego nie sposób zapomnieć. Z pozoru jest człowiekiem w pełni zadowolonym z życia, jednak nosi w sobie bolesną tajemnicę.Ona, Lena Kruk, dwudziestopięciolatka, zapalona cukierniczka amatorka, bez grosza przy duszy. Aby utrzymać się w Gdańsku, chwyta się każdego zajęcia, choćby było najbardziej podejrzane. Podejmuje się nawet pracy w klubie erotycznym.Na swoje szczęście w tym raczej mało sympatycznym miejscu Lena poznaje Artura, a ten docenia jej pasję i talent do produkcji słodkości. Zaprasza dziewczynę do swojego programu stażowego. Tym samym Ostry daje szansę im obojgu: jej na karierę, sobie na zmianę, na którą chyba nie jest do końca gotowy.Jak rozwinie się ta pełna namiętności i wyrafinowanych smaków znajomość?Swój czytelniczy głód zaspokoisz, jeśli skosztujesz tej pikantnej książki!

Poznaj najostrzejszy sklep w internecie! cięty, zjadliwy, ostry, kategoryczny (np. o języku, tonie, odpowiedzi) hard-hitting.

ostry (o przeziębieniu, chorobie) British English informal; scalding. ostry, gwałtowny (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI