Ostatnia sztuczka

Ostatnia sztuczka - Grażyna Bąkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Bąkiewicz
WYMIAR
3,34 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia sztuczka.pdf
ISBN
2333455617093

OPIS

Zwiewna jak motyl Ella jest mistrzynią iluzji. Na festiwalu street artu nie ma sobie równych. Niestety ktoś próbuje wyeliminować ją z konkursu…Balbina, która spędza wakacje z rodzicami na stanowisku archeologicznym i niejedno już w życiu widziała, próbuje pomóc Elli i grupie jej przyjaciół. Razem z nieodłączną kamerą przemierza miasteczko, tropiąc ślady kolejnych przestępstw.Czy w sprawę wmieszany jest Wielkolud i jego kolekcja posążków Światowida? A może to wina rodziców Balbiny, którzy wykopując kamienny topór, zbudzili starą klątwę?***Wykopaliska pod wychodkiem, starożytna klątwa i pokazy iluzjonistów podpatrzone okiem kamery przez sprytną nastolatkę! Córka archeologów ma nosa do tajemnic i ogromny talent do ładowania się w kłopoty. Grażyna Bąkiewicz zabiera swoich młodych czytelników za kulisy teatralnej sceny, zdradza sekrety sztukmistrzów i przemyca kąski wiedzy historycznej. A to wszystko opakowane w sensacyjną przygodę w małym miasteczku ze sporą dawką ciepła i uśmiechu. Gwarantuję, że ta książka zachwyci młodych i całkiem dorosłych czytelników, u niejednego rozbudzając ukryte talenty i pasje. Kto wie, czy wśród was nie kryje się zdolny filmowiec, aktor albo archeolog?Marcin PałaszAutor bestsellerowej serii o Elfie

Klub łowców przygód autorstwa Bąkiewicz Grażyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 17,35 zł . Przeczytaj recenzję Ostatnia sztuczka.

Razem z nieodłączną kamerą przemierza miasteczko, tropiąc ślady kolejnych ... Ostatnia sztuczka 2020 wydanie 1 . Grażyna Bąkiewicz ISBN:9788376729435 - Książki - Inne - Opowiadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI