Kolorowy szalik

Kolorowy szalik - Barbara Kosmowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Kosmowska
WYMIAR
7,80 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowy szalik.pdf
ISBN
6245072987028

OPIS

Do klasy dołączył Nowy. Ma dziwne ubrania, własne zdanie i zwyczaje. I wcale nie zabiega o przyjaźń. Jakby mu na nikim nie zależało. Bez wątpienia jest jakiś inny. W każdym razie nie swój… Ech, naprawdę niełatwo go rozgryźć… Zresztą, czy warto? Przecież od razu widać, że słodko nie będzie… A jednak aż korci, żeby do niego zagadać – Nowy jest taki intrygujący!Komu trudniej? Nowemu czy reszcie klasy? Zwykle rację ma „reszta”, bo siła w grupie. Ale czy zawsze? Czy również tym razem?Dwie opowieści o tym, jak bardzo bywamy nieuważni…

Prezent dodatki zimowa the wool art, ciepła folk etno, ruda klara kolorowa czapka ciepła czapka boho, aga made by hand. Oferujemy handmade prezenty takie jak kolorowe i inne bezprecedensowe "KOLOROWY SZALIK" Barbara Kosmowska Dwa piękne, mądre i ciepłe opowiadania, które składają się na tę książkę, traktują przyjaźń w sposób bardzo szczególny.

Pobierz 'Kolorowy szalik' w formacie mp3. Sprawdź też inne audiobooki w księgarni Publio.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI