Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów (książka + audiobook)

Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów (książka + audiobook) - Marta H. Milewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta H. Milewska
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów (książka + audiobook).pdf
ISBN
3128391309998

OPIS

W pewnym małym, spokojnym Miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Mieszkańcom znikają obrazy, które do tej pory spokojnie wisiały na ścianach ich kolorowych i przytulnych domów. Niestety, Posterunkowy Ziółko nie poradzi sobie sam z zagadkowymi kradzieżami. Dlatego na pomoc przybywa agentka Lola – najskuteczniejsza detektywka w okolicy. Lola, w przeciwieństwie do mieszkańców Miasteczka, nie jest sympatyczna ani miła, ale za to ma nosa do trudnych spraw. Czy uda się jej znaleźć winnego całego zamieszania?Produkcja:Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny i Wydawnictwo TatarakDofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Na stanie. Wysyłka od 6,99! ilość AGENTKA LOLA I TAJEMNICA ZNIKAJĄCYCH OBRAZÓW ... Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów - Marta H.

Milewska, Agata Królak - Książka w SwiatKsiazki.pl Agentka Lola i tajemnica znikających obrazów - książka i audiobook w jednym to nowość Wydawnictwa Tatarak we współpracy z Filmoteka Narodową -Instytutem Audiowizualnym. W bardzo spokojnym Miasteczku wydarza się coś niezwykłego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI