A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia

A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia - Stéphane Garnier | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stéphane Garnier
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia.pdf
ISBN
1130010514915

OPIS

Co by było, gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata, aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka, napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach, prawdziwego człowieka renesansu, udowodni ci, że szczęście to decyzja, a nie zrządzenie losu, i że warto wziąć je w swoje ręce.Autor strona po stronie, poczynając od delikatnych i zabawnych cytatów, przez te skłaniające do głębszej refleksji, zdradza recepty na bycie szczęśliwym. Zabiera czytelników – śladami poetów i wielkich mędrców – w inspirującą i humorystyczną, a jednocześnie filozoficzną podróż, zobrazowaną konkretnymi przykładami.Daj się zaprosić do Szkoły Szczęścia, naucz się na nowo odkrywać proste radości dnia codziennego, wdrażać dobre nawyki, przyciągać pozytywne myśli, uwalniać się od niepokojów i frustracji, by wreszcie tak jak należy celebrować swoje życie.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! eBookA właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życiaautorstwaStephane Garnier ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL A właśnie że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia - Stephane Garnier - książka w Książkomat.pl.

Mogę jednak zagwarantować, że po jej przeczytaniu wiele spostrzeżeń się zmienia, a głowę zalewa potok nieuporządkowanych myśli. A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI