Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei

Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei - Dmitrij Manasypow | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dmitrij Manasypow
WYMIAR
5,95 MB
NAZWA PLIKU
Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei.pdf
ISBN
3288171402978

OPIS

„Metro 2033” Dmitrija Głuchowskiego to kultowa powieść z gatunku science fiction, najgłośniejsza rosyjska książka ostatnich lat. Nakład – pół miliona egzemplarzy, przekłady na dziesiątki języków plus niesamowita gra komputerowa! Ta postapokaliptyczna historia stała się natchnieniem dla całej plejady współczesnych pisarzy i teraz to oni współtworzą „Uniwersum Metro 2033”, serię książek opartą na motywach znakomitej powieści.Bohaterowie tych nowych historii w końcu wychodzą poza moskiewskie metro. Ich przygody na powierzchni ziemi, niemal unicestwionej w wyniku wojny jądrowej, przekraczają wszelkie oczekiwania. Teraz walka o przetrwanie ludzkości będzie się toczyła wszędzie! Z rozedrganej mgły na Rubieży pod Samarą, z miasta położonego na brzegu rzeki Biełej, z wypalonych orenburskich stepów…Kilometry wędrówki przez półmartwy świat, podróży wiodącej do miasta pozbawionego radości. Każdy z wędrowców ma swój cel, każdy swoją drogę. Od tego, jak nią podąży, zależy to, jaka się ona stanie. Jednak w świecie pełnym krwi i nienawiści nie da się przejść swojej drogi i się przy tym nie zbrukać. I droga zmienia każdego – zostawia blizny na ciele i szramy na duszy. Trudno nie złamać się pod naporem okoliczności, nie ugiąć się pod ostrymi smagnięciami losu. Ale dopiero gdy człowiek przejdzie pomyślnie próby tułaczki, może zrozumieć, kim jest i z jakiego powodu się tutaj znalazł. Bez względu na to, jakie pojawią się w podróży przeszkody, powinien je pokonać z honorem. I możliwe, że wtedy na końcu drogi stali ukaże mu się drżący miraż nadziei.

Internetowy system zamówień. Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne.

W Polsce projektem zajmuje się wydawnictwo Insignis Media.Książki serii opisują przygody ludzi na każdym zakątku postapokaliptycznej Ziemi, po wojnie nuklearnej. Dmitrij Manasypow jest autorem doskonale znanym miłośnikom uniwersum Metro 2033.W tym świecie ukazało się aż sześć jego powieści, ale "Droga stali i nadziei" jest jego debiutem na rynku polskim.Manasypow to były wojskowy, który "w wolnym czasie tworzy nowe światy, słucha heavy metalu i pali tytoń", zaś o sobie mówi żartobliwie, że jest "draniem, łajdakiem i kanalią". Metro 2033 - Droga stali i nadziei Droga stali i nadziei Dmitrija Manasypowa to opowieść łącząca trzy linie fabularne. Każdy z trójki głównych bohaterów pochodzi z innego zakątka postapokaliptycznej Rosji, łączy ich jednak jeden, wspólny cel: odnalezienie tajemniczej dziewczyny: Daszy Darmowajej. Uniwersum Metro 2033: Droga stali i nadziei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI