Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach

Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach - Agnieszka Maciąg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Maciąg
WYMIAR
12,11 MB
NAZWA PLIKU
Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach.pdf
ISBN
5619192195337

OPIS

Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z Twoim planem. To, że pada deszcz, nie oznacza, że musisz zmoknąć! Pragnę wyposażyć Cię w parasol Twojej własnej mocy, która będzie chroniła Cię przed wszelkimi nawałnicami zewnętrznego świata. Pragnę, byś zrozumiała i uwierzyła, że jesteś wielką twórczynią swojego życia. Pragnę, byś była zdrowa, spokojna, silna i szczęśliwa – niezależnie od tego, co przyniesie los. Teraz bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebna Ci jest Twoja wewnętrzna moc.W tej książce opowiem Ci o sztuce odkrywania skarbów ukrytych pod maską wyzwań, lęków, strat, trudów, cierpienia, a czasem bólu. Pokażę Ci, jak możesz to wszystko przemienić w bezcenne dary. Nic na tym świecie nie dzieje się bez powodu. Wszystko ma przyczynę, cel i głębszy sens.Przechodzimy teraz czas globalnych przemian. Wierzę, że mimo iż są dla nas trudne, dzieją się po to, aby nam pomóc. Pokażę Ci, jak wykorzystać te zmiany, by spełnić swoje marzenia o lepszym, piękniejszym i bardziej sprawiedliwym życiu. Z mojej książki dowiesz się:- jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte w sobie skarby,- jak zarządzać swoim lękiem lub dbać o osobę, która jest w trudnej sytuacji,- jak zmieniać wyzwania na wezwania do rozwoju.Chociaż nieustannie się rozwijamy, jestem przekonana, że nie odkryliśmy jeszcze pełni naszego potencjału. Przeczuwam, że możliwości każdej z nas wykraczają daleko poza nasze wyobrażenia. Otwierajmy się więc na nowe – codziennie. Przemieniajmy się, aby odkryć naszą wewnętrzną moc.Z radością i bez lęku ruszajmy w nową podróż!Z miłościąAgnieszka

Chcemy coś osiągnąć, ale jednocześnie boimy się tego, że znowu poniesiemy porażkę. Twoja wewnętrzna moc : jak żyć dobrze w niespokojnych czasach Maciąg, Agnieszka (1969- )., Wolański, Robert Fotografie, Wydawnictwo Otwarte Rok wydania: 2020. Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach - Agnieszka Maciąg - opis książki: Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń.

Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach - Życie nieustannie się zmienia i przynosi mnóstwo nieoczekiwanych wydarzeń. We współczesnym świecie wszystko jest niepewne i nie zawsze idzie zgodnie z Twoim planem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI