Tekst

Tekst - Dmitry Glukhovsky | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dmitry Glukhovsky
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Tekst.pdf
ISBN
7128016546863

OPIS

Tekst teraz w nowej odsłonie grafcznej!„Odebrałeś mi przyszłość. Ja zabiorę ci twoją”.Smartfon stał się kopią zapasową twojej duszy. Backupem życia. Pamięcią masową dla najżywszych wspomnień. To w nim zapisujesz swoje uśmiechnięte selfie i nim nagrywasz chwile szczęścia. W skrzynce odbiorczej trzymasz e-maile od matki i całą biznesową korespondencję, kulisy twojej pracy. Historia przeglądarek to wyczerpująca lista twoich aktualnych zainteresowań. A SMS-y i wiadomości w komunikatorach to twoje miłosne wyznania, pożegnania, kłótnie przy rozstaniach, zdjęcia pokus i świadectwa grzechów, łzy, pretensje i żale.Takie czasy. Obrazy. I tekst. Smartfon to ty. Ktoś, kto zdobędzie twój telefon, może łatwo stać się tobą. Twoi najbliżsi i znajomi nawet nie zauważą niczego podejrzanego. A kiedy w końcu się spostrzegą, będzie już za późno. Dla nich i dla ciebie.„Tekst” to pierwsza powieść realistyczna Dmitrija Glukhovsky’ego, autora bestsellerów „Metro 2033”, „Futu.re” i „Czas zmierzchu” oraz zbioru opowiadań „Witajcie w Rosji”. „Tekst” to proza na styku thrillera, kryminału, noir i dramatu. To opowieść o starciu pokoleń, niemożliwej miłości i niesprawiedliwej karze. Jej akcja rozgrywa się we współczesnej Moskwie i na jej przedmieściach."

54.··↑ Robert ... Natalia Szroeder) - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Zobacz słowa utworu Sold Out (feat.

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: Tekst preformatowany

 Jak wprowadzić tekst preformatowany, czyli taki, który wygląda identycznie jak w edytorze tekstowym?
Kolędy tekst jest tak miły i przyjazny dla ucha, że tworzy się też już festiwale i koncerty w tym świątecznym okresie. Najsłynniejsza kolęda to „Cicha noc", która została przetłumaczona aż na ponad 300 języków. 

POWIĄZANE KSIĄŻKI