Małżeństwo doskonałe

Małżeństwo doskonałe - Kimberly McCreight | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kimberly McCreight
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Małżeństwo doskonałe.pdf
ISBN
6270226896878

OPIS

Brutalne zabójstwo kobiety obnaża ryzykowne kompromisy, na które godzą się małżeństwa, i tajemnice, których strzegą, aby utrzymać związek. „Wielkie kłamstewka” spotykają się tu z „Uznanym za niewinnego” i „Od nowa”.Lizzie Kitsakis jak co dzień siedzi do późna w biurze, przytłoczona obowiązkami w elitarnej kancelarii prawnej Young & Crane i sytuacją w swoim małżeństwie. A przecież do niedawna miała wymarzoną pracę prokuratorki oraz kochanego, oddanego męża. Dlaczego wszystko się rozsypało?Ostatnią rzeczą, jakiej jej potrzeba, jest telefon z prośbą o pomoc od Zacha Graysona, kolegi z dawnych studenckich czasów, który dzwoni do niej z więzienia. Zach znalazł się w rozpaczliwym położeniu – jego żonę Amandę znaleziono martwą w ich eleganckim domu na Brooklynie, a on jest głównym podejrzanym o morderstwo. Lizzie musi mu pomóc.Gdy młoda prawniczka poznaje mroczne kulisy sielankowego na pozór życia Amandy i Zacha, dowiaduje się, że nie byli tak szczęśliwą parą, na jaką wyglądali. Również ich zamożni znajomi pilnie strzegą własnych kłopotliwych tajemnic. Próbująca znaleźć zabójcę Lizzie zaczyna zadawać sobie pytanie, czy w ogóle istnieje coś takiego jak udane małżeństwo??Na podstawie powieści powstaje serial Amazon Studios i firmy Blossom Films aktorki i producentki Nicole KidmanBłyskotliwa, prowokująca i wciągająca lektura. Nie mogłem się od niej oderwać. Harlan CobenPełna mrocznych sekretów i zaskakujących zwrotów akcji, zgłębia to, co kryje się za fasadą przyjaźni, związków rodzinnych, lokalnych społeczności. Porywający thriller psychologiczny, od którego nie sposób się oderwać i który trzymał mnie w napięciu od początku do końca. Megan MirandaPowieść o wartkiej akcji, łącząca w sobie złożoność thrillera sądowego z buzującym emocjami thrillerem psychologicznym. Trudno się od niej oderwać!Lisa ScottolineTo coś więcej niż rzetelna porcja thrillera psychologicznego, to powieść, która skłania do wzięcia pod lupę samej idei małżeństwa oraz bada, jak z pozoru nieistotny sekret potrafi zburzyć mury wznoszone przez pary po to, by ukryć ich tajemnice przed oczami znajomych. Book Reporter

Czy ty wiesz, że ja cię kocham autorstwa Karolak Wojciech, Pytlakowska Krystyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Małżeństwo doskonałe.

212 - Małżeństwo doskonałe , sezon 6 (196 - 236) Napisy: polskie dla niesłyszących Ekipa Wiktora trafia do domu rozwodników, którzy wciąż mieszkają razem i cały czas ze sobą... Mał­żeństwo doskonałe uczy bowiem nie tylko technicznych możliwości od­bywania stosunków płciowych w różnych pozycjach, ale przede wszys­tkim wyzwala ludzi z ograniczonego typu myślenia oraz z komplek­sów, poczucia winy i lęków, które doprowadzały do rozwoju nerwic i do dysharmonii seksualnej w małżeństwie. „Małżeństwo doskonałe" to nie jest wielce zaskakująca historia. Raczej przewidywalna, zdecydowanie pozytywna, książka, do której warto podejść z przymrużeniem oka nie oczekując wielkich emocji, zaś spodziewając się zdecydowanej poprawy nastroju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI