Duże mapy. Zestaw map do nauki geografii

Duże mapy. Zestaw map do nauki geografii - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,59 MB
NAZWA PLIKU
Duże mapy. Zestaw map do nauki geografii.pdf
ISBN
2016586863355

OPIS

Uczniowie szkół średnich, zwłaszcza przygotowujący się do matury, muszą się wykazać znajomością państw świata i ich stolic oraz ważniejszych krain geograficznych: gór, wyżyn, nizin, ponadto szczytów, depresji, rzek, jezior, mórz, wysp itd. na wszystkich kontynentach. Powinni też umieć powiązać działania gospodarcze człowieka z walorami środowiska naturalnego. Niewielkich rozmiarów mapy z atlasów szkolnych nie zawsze spełniają te oczekiwania.Dlatego przygotowaliśmy ZESTAW 8 PLANSZzawierający DUŻE I SZCZEGÓŁOWE MAPY OGÓLNOGEOGRAFICZNE (fizyczne) KONTYNENTÓW, ŚWIATA I POLSKI. Na ich odwrocie znajdują się czytelne MAPY POLITYCZNE, KRAJOBRAZOWE, ROZMIESZCZENIA LUDNOŚCI I GOSPODARCZE. Format składanej planszy wynosi: 683 x 480 mm. To dlatego można było umieścić na nich szczegółowe i zarazem czytelne mapy kontynentów z precyzyjnym rysunkiem granic państw, licznymi miastami i inną bogatą treścią.Map w tak dużych skalach nie ma w żadnych atlasach - nawet w wielkich atlasach świata. Właściwie jest to opracowany w NAJWIĘKSZYM FORMACIE ATLAS, tylko dla wygody oferowany w postaci złożonych arkuszy. Uzupełnieniem plansz jest zestaw map konturowych, na których uczeń może sprawdzić czy poprawnie zapamiętał informacje dotyczące rozmieszczenia państw i elementów naturalnych na Ziemi. Zestaw PLANSZz mapami i 29 MAP KONTUROWYCHto świetna pomoc w przygotowaniu do klasówek, testów i … MATURY!. Powodzenia!!!

wyd. Demart | Mapy i Atlasy \ Atlasy geograficzne | | Księgarnia Podróżnika Wrocław DUŻE MAPY Zestaw map do nauki geografii.

Na ich odwrocie znajdują się czytelne mapy polityczne, Kkrajobrazowe, rozmieszczenia ludności i gospodarcze. Informacje o Zestaw map do nauki geografii - 9203862946 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-06-01 - cena 26,31 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

POWIĄZANE KSIĄŻKI